Наступні курси почнуться
ЗАЛИШИЛОСЬ

5

МІСЦЬ!

Курси візажу

Відправити заявку

Курси візажу Хмельницький

 

Візажист – це фахівець в області створення образу за допомогою різних технік макіяжу. Це яскрава і цікава професія, яка дає можливість не тільки творити, а й набувати корисні знайомства.

Макіяж – це нанесення на шкірні покриви обличчя декоративних косметичних засобів, що необхідно для створення образу або маскування вад. Дане мистецтво з’явилася ще в далекій давнині. Перша письмова згадка про макіяж залишено філософом Овідієм в його творінні «Наука кохання». Він натякав на те, що вади на обличчі жінкам слід маскувати. Макіяж стрімко розвивався і мало описувався. Лише деякі праці дозволяли дізнатися тенденції і можливості різних епох.

Профессія «візажист» включає в себе цілий спектр напрямків. Залежно від обов’язків, професію можна розділити на кілька видів:

Візажист-майстер макіяжу. У спектр послуг даного фахівця входить лише нанесення косметики на шкіру обличчя клієнтам. Робиться це з метою приховування недоліків і підкреслення достоїнств. Таких фахівців часто наймають на весілля та інші урочистості.
Візажист-стиліст. Даний фахівець створює новий імідж, образ, який буде з людиною постійно. В його роботу входить підбір оптимальної техніки макіяжу для повсякденного і вечірнього життя. Часто завданням такого майстра стає і навчання техніці нанесення макіяжу для клієнток.
Візажист-косметолог. Такий майстер не тільки підбере образ, але і навчить основам догляду за обличчям і шкірою. Він підбере вам оптимальні косметичні засоби. Для цього, крім курсів візажу, необхідно отримати сертифікат косметолога.
Професія візажиста максимально творча і креативна. Вона досить молода і знаходиться в постійному розвитку. Нововведення з’являються дуже часто, що гарантує постійний розвиток.

Курси візажу Хмельницький дають можливість вивчити найновіші та яскраві тенденції макіяжу.
Робота візажиста безпосередньо пов’язана зі створенням краси. Досвідчений і професійний майстер зможе зробити красивим будь-якого клієнта, тому що в сучасній індустрії краси немає нічого неможливого. Майстер макіяжу повинен мати дуже тонке почуття стилю. Адже щодня йому належить за допомогою декоративної косметики виправляти недоліки і підкреслювати достоїнства. Для цього він проводить такі заходи: підготовка шкірних покривів до нанесення макіяжу, нанесення косметики, догляд за бровами, віями і губами. Візажист також може займатися нарощуванням вій.
Візажист-стиліст не обмежується підбором вигляду на один день. Він створює для клієнтів постійний образ, вчить правильно наносити макіяж і розрізняти вечірній і денний його типи. Також в спектр роботи входить навчання підбору макіяжу до певних нарядам і випадків. Практично у всіх забезпечених жінок власний візажист-стиліст.
Візажист-косметолог. Особливістю даного фахівця те, що він не просто маскує недоліки, а й вчить тому, як їх усунути. В обов’язки входить визначення типу шкіри і підбір відповідних засобів по догляду для щоденного використання. Також даний фахівець наносить макіяж, створюючи унікальні образи, відповідні типу особи і поряд клієнта.
Об’єднує всіх візажистів обов’язкове нанесення декоративної косметики на шкірні покриви. Кожен день вони працюють з людьми, тому повинні не тільки творити, а й вміти знайти підхід до вимогливим клієнтам.

Зверніть увагу на програму напряму курси візажу Хмельницький:

Також Ви можете ознайомитися з інформацією стосовно інших курсів, які проводить школа краси: 1. Курси манікюру (натисніть для переходу на сторінку курсу) 2. Курси перукарів (натисніть для переходу на сторінку курсу)
на головну сторінку

Нова цікава професія зовсім поруч!


Годі гаяти свій час!