Наступні курси почнуться
ЗАЛИШИЛОСЬ

7

МІСЦЬ!

Курси перукарів

Відправити заявку

Курси перукарів Хмельницький

Ми пропонуємо Вам можливість здійснити свою мрію і стати перукарем! Індивідуальний підхід викладачів до кожного студента допоможе розкрити найяскравіші таланти! Ми навчимо Вас бути професіоналом, мати власний стиль, не боятися експериментувати і втілювати свої ідеї в життя. Все що Вам потрібно бажання навчатися і творити!

Цей курс ідеально підійде для всіх категорій осіб:
для тих осіб, які ніколи не тримали перукарських ножиць в руках, не вміють цього робити, але дуже хочуть навчитися;
для тих, хто раніше навчався, але не мав достатньо практики і все забулось;
для тих, хто вже має певні навички, але хоче їх удосконалити і стати справжнім професіоналом.

Якщо Ви абсолютно далекі від перукарського мистецтва, довіртеся професіоналам, які рік за роком вчать і випускають майстрів салонного рівня. Багато наших випускників успішно відкривають власні салони краси і ми пишаємося цим!
У лічені місяці Ви перевтілитися в сучасного майстра з великою базою знань і гідною практикою, яка може скласти конкуренцію майстру з досвідом 12 роки.

Одна з найкрасивіших жінок світу, Софі Лорен, сказала: «Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку все життя». Ні для кого не секрет, наскільки важливо кожному знайти «свого» майстра, завдяки роботі якого, наше відображення в дзеркалі буде радувати нас, а відповідно робити нас впевненими і щасливими.
Проходження курси перукарів Хмельницький дає Вам можливість стати саме таким, особливим майстром, для свого клієнта. Програма курсу насичена усіма класичними прийомами і модними тенденціями в сфері перукарського мистецтва.
Ви навчитеся індивідуальному підходу до кожного клієнта, зумієте підібрати зачіску, яка буде відповідати загальному стилю Вашого клієнта, а також створити новий неповторний образ. Формат занять дозволяє викладачеві подати інформацію найдоступнішим і наочним чином.

Зверніть увагу на програму напряму курси перукарів Хмельницький:

Також Ви можете ознайомитися з інформацією стосовно інших курсів, які проводить школа краси: 1. Курси манікюру (натисніть для переходу на сторінку курсу) 2. Курс візажу (натисність для переходу на сторінку курсу)
на головну сторінку

Нова цікава професія зовсім поруч!


Годі гаяти свій час!