Перукарські курси Хмельницький

Перукарські курси Хмельницький

2016 рік приніс нам чимало змін у світі модних тенденцій. Навряд чи можна говорити про якісь революції у світі зачісок, та все ж жінкам в українських містах (у тому числі — у Хмельницькому) потрібно бути обачними, щоб не виглядати надто старомодно.

Будь “у темі” завдяки курсам

Школа краси Kembrovska не лише пропонує  перукарські курси Хмельницький, а й відстежує тренди в профільній галузі. Давайте коротко обговоримо, що ж змінилося за останній рік, щоб бути в курсі.

Перукарі відзначають: каре повертається у Хмельницький

Усе нове — добре забуте старе. Цього року можна було помітити, що “добре забуте” каре знову стало популярним у Хмельницькому, хоча й з деякими змінами. Започаткували цю моду на заході зірки кіно 1920-х, але зараз вона отримала друге життя, оскільки є попит на універсальність і практичність. Справа в тому, що стрижка підходить як для людей з коротким і середньої довжини волоссям. І неважливо, волосся пряме чи витке, тонке чи густе — професійні перукарі мають зробити все так, щоб все виглядало природньо.

Утім, і ця зачіска зазнала змін: в тренді хвиляста чолка. Жінки з круглою формою обличчя обирали її з практичною метою: візуально витягнути його, роблячи овальним. Майстрам-перукарям слід враховувати це, а також розуміти, що каре має кілька різновидів, тому уявлення клієнта про цю стрижку може бути дещо іншим. Так, в одному варіанті передні пасма робляться довшими, в іншому — горизонтальні трохи відтягуються, а кінчики  закладаються вгору.

Привіт перукарям з минулого

Після 1990-х років ще не був таким популярним каскад. Дуже витке волосся завдяки йому виглядає впорядкованим. Але тепер її прийнято включати в склад стрижки боб, що частково прикриває зону щок. Тобто ця зачіска відрізняється тим, що пасма знаходяться на різних рівнях, хоч при цьому зберігаються зовнішні ознаки боба.

Ще одне “ретро”, але вже з 1970-х років, – зовні неохайна зачіска, характерна для хіпі. Також з тих років — укладки під образ Бріжіт Бардо та Мерилін Монро. Це досить слушний варіант для жінок з середньою довжиною волосся, що непокірно стирчить у різні боки. Якщо пасма більш довгі, робиться симпатичний начіс. На курсах, до речі, вчать робити правильні стрижки.

 

Опануй мистецтво, пройшовши перукарські курси Хмельницький

У світі, що постійно змінюється, неможливо перелічити всі можливі тенденції та часто нереально вгадати, що відбудеться незабаром. Є зміни і в мистецтві професії перукарів, і в методиці поводження з клієнтом. Також є свої особливості у наших курсах, що проводяться в місті Хмельницький. Заповніть заявку та дізнайтеся більше.