Курси манікюру Хмельницький

Курси манікюру Хмельницький

Представник кожної професії має бути в курсі останніх новин своєї галузі. Хочете стати майстром з манікюру за допомогою курсів у Хмельницькому (організовані школою Kembrovska)? Тоді вам буде цікаво дізнатися про останні тенденції — які кольори і техніки в моді?

Ключові тренди Хмельницького: перемагає готика

Отже, манікюр восени і взимку 2016-2017 років не має бути занадто яскравим. Більш актуальними вважаються стримані, “готичні” кольори. Вони, до речі, дуже пасують осінньому періоду. Однак майбутнім майстрам треба навчитися на курсах і технологіям, завдяки яким лак довше тримається.

Ось декілька основних тенденцій:

-Бордовий колір лаку, можливо навіть у тон відтінку помади. Він гарно виглядає на доглянутих і коротких нігтях.

-Зараз цінується натуральність, причому це стосується і стрижки, і підбору косметики. Саме тому не в моді довгі та гострі нігті: вони виглядають неприродньо.

-Чудовим рішенням є зі смаком підібраний відтінок бежевого кольору. Щоправда, досить складно знайти саме такий варіиант, який пасуватиме вашому одягу та доповнюватиме красу.

-Останнім часом дуже поширився французький манікюр (френч). При ньому кінчик нігтя виділяється іншим кольором, здебільшого білим. Але зараз є досить багато технік виділення кінчика не малюванням так званої “посмішки”, а виділенням його зигзагом, трикутником або літерою “V”.

-Однотонний манікюр можна робити відповідно до сезону, згідно з панівними у цей період кольорами.

-Голівудський манікюр (або “від Діор”), теж є популярним у Хмельницькому, незважаючи на те, що він принципово відрізняється від френчу. У цьому випадку обираються контрастні кольори лаку.

-Іноді манікюр ніби береться в рамку.

-Дехто дуже любить манікюр з візерунками — у вигляді геометричних фігур, тварин, квітів тощо.

-При манікюрі в стилі “омбре” обираються два чи більше відтінки одного кольору і робиться плавний перехід від темного до світлого.

-Припустимі також комбінації з різних стилів, а також фарбування нігтів під металевий чи скляний відтінок.

Курси манікюру у Хмельницькому — допомога майстрам манікюру

Якщо ви хотіли б навчитися робити манікюр правильно, допоможуть курси манікюру Хмельницький. Звісно, потрібно знати і психологію клієнтів, і виховувати власний естетичний смак. Саме тому школа Kembrovska розробила унікальну програму. Щоб пройти навчання на курсах у Хмельницькому, пропонуємо залишити заявку на сайті якнайшвидше.