Курси візажу Хмельницький

Курси візажу Хмельницький

Багато хто хотів би навчитися робити дива у сфері візажу, вміло підкреслювати красу за допомогою макіяжу. Цьому не навчають у звичайних школах чи вузах. Можливо, ви шукаєте якісні курси візажу Хмельницкий. Для вас є радісна новина — пройти їх дає можливість авторська школа краси Kembrovska.

Незмінна гармонія візажу

Примхливість моди деколи вражає: якщо олівець для очей розмазався випадково, це фіаско, а от якщо навмисно розтушувати його навколо очей, у Хмельницькому скажуть: це стильно. Насправді в цьому питанні велику роль відіграє почуття смаку, розуміння естетичних законів. Мода лише вносить невеликі корективи в технологію макіяжу, основа ж залишається незмінною. Саме їй і навчають на курсах.

Чи потрібно професійному візажисту, працюючи з хмельницькими дівчатами, просто притримуватись якихось правил? Безумовно, без них не обійтись. Але на курсах візажу навчають чомусь більшому: можливості глибоко розуміти закони гармонії, при цьому діючи в рамках побажань клієнта.

Оскільки очі привертають увагу оточуючих і можуть справити враження або, навпаки, зіпсувати його, треба дотримуватись правильного поєднання кольорів і їхніх відтінків, а також певної послідовності дій. Грамотний візаж включає наступне:

-Макіяж акцентує увагу на кольорі очей, а не стягує увагу на себе.

-Візажисти рекомендують використовувати коректор для очей перед нанесенням підводки чи штрихів олівця для очей. Засіб, до речі, має наноситись на все рухоме віко. У цьому допомагає тюбик зі щіточкою.

-Тональний крем, навпаки, не варто наносити на все віко перед макіяжем, оскільки зволожуючі компоненти призводять до того, що він розпливається.

-Справа не терпить поспіху — наносьте макіяж спокійно і обережно. Для того, щоб досягти більш насиченого кольору, потрібно зробити другий шар (після паузи). Звісно, жінки часто поспішають, але задача майстра візажу – зробити тривкий макіяж на цілий день.

-Макіяж закріплюється пудрою, а вже після цього наносьте туш на вії.

Курси візажу Хмельницький: дізнайтеся, в чому унікальність пропозиції

Тож, чи хотіли б ви навчитися візажу в м. Хмельницький? Тоді щиро запрошуємо на курси від школи Kembrovska. Залишити заявку на сайті дуже просто. Після цього вам передзвонить наш представник. Це ні до чого не зобов`язує — можна просто дізнатися більше і задати запитання. Зокрема, про те, чим унікальна програма курсів?